Titles you rated
 The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0 The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
 DAN DA DANRated ★ 0.5 DAN DA DANRated ★ 0.5
 Crime Scene ZeroRated ★ 4.5 Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
 Chainsaw ManRated ★ 3.0 Chainsaw ManRated ★ 3.0
 Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0 Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
 AdolescenceRated ★ 4.0 AdolescenceRated ★ 4.0
 Baby ReindeerRated ★ 4.5 Baby ReindeerRated ★ 4.5
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
 3 Body ProblemRated ★ 4.5 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
 EXchange Season 2Rated ★ 4.0 EXchange Season 2Rated ★ 4.0
 I Am SoloRated ★ 3.5 I Am SoloRated ★ 3.5
 Beef Season 1Rated ★ 4.0 Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
 Severance Season 1Rated ★ 5.0 Severance Season 1Rated ★ 5.0
 Mask GirlRated ★ 3.0 Mask GirlRated ★ 3.0
 Brush Up LifeRated ★ 4.5 Brush Up LifeRated ★ 4.5
 High School Mystery ClubRated ★ 5.0 High School Mystery ClubRated ★ 5.0