Series
Ratings
14
The HeirsRated ★ 2.5
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0