Series
Ratings
61
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Selling Sunset Season 3Rated ★ 3.0
Selling SunsetRated ★ 3.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0