Titles you rated
- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
The ProtectorRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.0