Movies
Ratings
73
Dances with WolvesRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Gridiron GangRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
King ArthurRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
End of WatchRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0