Movies
Ratings
95
Forbidden QuestRated ★ 4.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Mr. DeedsRated ★ 4.0
HeartbreakerRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
The 13th WarriorRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Two Weeks NoticeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0