Movies
Ratings
177
KnowingRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.5
RangoRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 1.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0