Titles you rated
Bubble GumRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0