Titles you rated
RatatouilleRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
My TeacherRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 1.5
Killing RomanceRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
CallRated ★ 1.5