Movies
Ratings
325
Freedom WritersRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Matchstick MenRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0