Titles you rated
 Kung Fu HustleRated ★ 5.0 Kung Fu HustleRated ★ 5.0
 Battlefield HeroesRated ★ 5.0 Battlefield HeroesRated ★ 5.0
 The Incredible HulkRated ★ 3.0 The Incredible HulkRated ★ 3.0
 Man on the EdgeRated ★ 1.0 Man on the EdgeRated ★ 1.0
 District 13: UltimatumRated ★ 4.0 District 13: UltimatumRated ★ 4.0
 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
 The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0 The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
 Untold ScandalRated ★ 1.0 Untold ScandalRated ★ 1.0
 I Saw the DevilRated ★ 4.0 I Saw the DevilRated ★ 4.0
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
 PietaRated ★ 1.0 PietaRated ★ 1.0
 Kung Fu PandaRated ★ 4.0 Kung Fu PandaRated ★ 4.0
 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
 Portrait of a BeautyRated ★ 4.0 Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
 Casino RoyaleRated ★ 4.0 Casino RoyaleRated ★ 4.0
 Red CliffRated ★ 4.0 Red CliffRated ★ 4.0
 Scandal MakersRated ★ 4.0 Scandal MakersRated ★ 4.0
 ThirstRated ★ 1.0 ThirstRated ★ 1.0
 The A-TeamRated ★ 1.0 The A-TeamRated ★ 1.0
 UpRated ★ 4.0 UpRated ★ 4.0