Titles you rated
PandorumRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5