Series
Ratings
52
The HeirsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5- Super RookieRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
- Three FriendsRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 3.0