Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
The KingRated ★ 0.5
LoganRated ★ 3.5
SplitRated ★ 1.5
The MayorRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5