Series
Ratings
134
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Im Kkeok JeongRated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 4.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.5
Love and AmbitionRated ★ 4.5- Land of WineRated ★ 4.0
- Bad HousewifeRated ★ 4.0
- GhostRated ★ 4.5
- Eun ShilRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 4.0