Movies
Ratings
74
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
King KongRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0