Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Dante's PeakRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 3.0