Movies
Ratings
245
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
My SonRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0