Series
Ratings
224
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The Night ShiftRated ★ 2.5
The Night ShiftRated ★ 3.0- The Night ShiftRated ★ 4.0
Future ManRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Future ManRated ★ 4.0
Future ManRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 5.0
Gou Gou, the CatRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
CrashingRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0