Series
Ratings
230
ShirobakoRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- WORKING!!!Rated ★ 4.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.5
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.0- Mobile Fighter G GundamRated ★ 4.0
- New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 5.0
- ZoidsRated ★ 4.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0- Pita-TenRated ★ 5.0
Silver SpoonRated ★ 5.0
Madö King GranzörtRated ★ 4.5- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
Inari, Konkon, ABCs of Love?Rated ★ 4.0- Momokyun SwordRated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 5.0- Bladedance of ElementalersRated ★ 3.0
- Aldnoah.ZeroRated ★ 4.5
Akame ga Kill!Rated ★ 4.5