Titles you rated
Monster HouseRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
RioRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0