Titles you rated
NewtopiaRated ★ 2.5
A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Kiss Sixth SenseRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
WATCHERRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5