Titles you rated
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.5