Movies
Ratings
56
MidwayRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Janie JonesRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0