Series
Ratings
169- Black ScandalRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 4.0
- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0- 下北沢ダイハードRated ★ 3.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.5
Kiss that KillsRated ★ 3.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0- The Glorious Team BatistaRated ★ 3.5
- 小さな巨人Rated ★ 3.5
- Shotenin Michiru no Mi no UebanashiRated ★ 3.5
Yokokuhan: The PainRated ★ 3.5
Like a Girl Playing HouseRated ★ 3.5- Mother GamesRated ★ 3.0
- ウチの夫は仕事ができないRated ★ 3.5