Series
Ratings
15
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
DevsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 2.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
The CompanyRated ★ 5.0