Titles you rated
ApocalyptoRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
American History XRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Burn After ReadingRated ★ 2.5
Anyone But YouRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Wind RisesRated ★ 3.0