Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
SnowballRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
MantisRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 1.0
Love UntangledRated ★ 1.0
StreamingRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5