Movies
Ratings
202- Take OffRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0