Movies
Ratings
122
The Dark KnightRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Land of the DeadRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
Spin KickRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
RamboRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0