Titles you rated
The WitcherRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 3.5
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 4.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- TrickRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0- Super-Electronic BiomanRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- UFO Robot GrandizerRated ★ 4.0
Mazinger ZRated ★ 4.0- Great MazingerRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0