Movies
Ratings
509
Now Is GoodRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0