Titles you rated
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0- Our HouseRated ★ 2.5
AmbulanceRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
LightyearRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5