Titles you rated
True DetectiveRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
MindhunterRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.0