Titles you rated
 Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0 Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0
 My GirlRated ★ 3.0 My GirlRated ★ 3.0
 Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0 Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
- IslandRated ★ 4.0
 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
 Alone in LoveRated ★ 5.0 Alone in LoveRated ★ 5.0
 On AirRated ★ 3.0 On AirRated ★ 3.0
 The LegendRated ★ 3.0 The LegendRated ★ 3.0
 Behind the White TowerRated ★ 5.0 Behind the White TowerRated ★ 5.0
 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
 Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0 Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
 Couple or TroubleRated ★ 4.0 Couple or TroubleRated ★ 4.0
 Blue TowerRated ★ 4.0 Blue TowerRated ★ 4.0
 Personal TasteRated ★ 4.0 Personal TasteRated ★ 4.0
 Women of the SunRated ★ 5.0 Women of the SunRated ★ 5.0
 Worlds WithinRated ★ 5.0 Worlds WithinRated ★ 5.0
 Attic CatRated ★ 4.0 Attic CatRated ★ 4.0
 You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0 You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0