Series
Ratings
482
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Stock StruckRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0