Movies
Ratings
737
Zootopia 2Rated ★ 4.5
300Rated ★ 2.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Wind River Director's CutRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Totally Under ControlRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.0