Movies
Ratings
1122
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 2.0
CamRated ★ 3.5
The RoomRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
PreyRated ★ 4.0
Predator 2Rated ★ 3.5
PredatorRated ★ 4.0
Black Phone 2Rated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.5
SpermageddonRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 4.0