Titles you rated
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0- DopesickRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Ashley Madison: Sex, Lies & ScandalRated ★ 2.5
The Program: Cons, Cults, and KidnappingRated ★ 3.0
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.0
The SympathizerRated ★ 4.5
RipleyRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The BoondocksRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
PainkillerRated ★ 3.5
Mildred PierceRated ★ 4.0