Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
SugarRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Masters of the AirRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5