Titles you rated
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 2.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
FelonRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 1.0
BraveheartRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0