Series
Ratings
66
Chief KimRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 1.5
Night DoctorRated ★ 4.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 1.5
Joker GameRated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 3.5
KRated ★ 3.0
K: Return of KingsRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0- Candid Men and WomenRated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5