Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
The ElixirRated ★ 0.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
ControlRated ★ 5.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 0.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 0.5
Godzilla VS. KongRated ★ 5.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 5.0