Series
Ratings
46
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0