Movies
Ratings
245
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 2.0
When I Turned NineRated ★ 2.0
Family TiesRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0