Series
Ratings
87
SuitsRated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 5.0- Nijio Kakeru OhuhiRated ★ 5.0
- The Violin Over SeasRated ★ 4.0
- Flower For AlgernonRated ★ 2.0
- 재판장님! 배고픕니다!Rated ★ 2.0
- UtahimeRated ★ 3.0
- 울지마, 하라짱Rated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 1.0
- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 4.0
S: The Last PolicemanRated ★ 2.0
Power of LoveRated ★ 4.0- Akihabara@DeepRated ★ 3.0
Roosevelt GameRated ★ 4.5- セーラー服と機関銃Rated ★ 1.5
- 막내장남 누나 셋Rated ★ 2.0
Slow DanceRated ★ 3.0
BeginnerRated ★ 4.0