Titles you rated
ElementaryRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 1.5
LuciferRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 1.0
StrangerRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 5.0
FlashpointRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
RememberRated ★ 1.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
Sense8Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0