Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0