Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5