Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 4.5
OculusRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5